Ana sayfa GÜNDEM Başarı ve azmin destanı “Anadolu Kaplanları” devam ediyor

Başarı ve azmin destanı “Anadolu Kaplanları” devam ediyor

Milliyet Gazetesi tarafından ilki 1996 yılında başlayan ve her gün ayrı bir şehri konu alarak Türkiye ekonomisinin dinamizmini yansıtan ‘Anadolu Kaplanları’ yeniden başladı. Anadolu’nun her yerinde üretimin gücüne inanarak büyüyen, bulunduğu şehrin ekonomisine katma değer sağlayan, yatırımlarıyla ön plana çıkan şirketlerin öykülerini sayfalarına taşıyan “Anadolu Kaplanları” yazı dizisi 09-13 Kasım 2020 tarihleri arasında Balıkesir, Mersin, Diyarbakır, Sivas ve Afyon şehirlerindeki başarı öykülerine yer veriyor.

13
0

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de üretim ve istihdam, ülke ekonomisi açısından büyük önem taşıyor. Global pazara yükselmiş veya yerel pazarda hizmet veren, üreten ve istihdam yaratan tüm işletmeler Türkiye ekonomisinin temelini oluşturuyor. Bulunduğu şehre ekonomi, spor, kültür-sanat, turizm, eğitim gibi birçok alanda yatırım yapan ya da şehrin vizyonunu değiştiren, katma değer sağlayan markaları en iyi tanımlayan kavram, Milliyet’in çeyrek asır önce verdiği, ‘Anadolu Kaplanları’ adından geliyor.

Milliyet, ‘Anadolu Kaplanları’nın heyecan dolu, yepyeni öykülerini, Türkiye’nin 7 bölgesi için markalaşmış bir yazı dizisiyle okurlarına aktarıyor. Doğudan batıya, kuzeyden güneye kadar Türkiye’nin her yerinde devam edecek Anadolu Kaplanları yazı dizisi 09-13 Kasım 2020 tarihleri arasında Balıkesir, Mersin, Diyarbakır, Sivas ve Afyon şehirlerindeki başarı öykülerine yer verecek.

Sanayi, ticaret, eğitim, kültür-sanat, turizm, spor gibi birçok alanda yükselen şehirlerin gelişimini anlatacak yazı dizisinde Milliyet’in usta kalemlerinden okurların keyifle takip edecekleri başarı öyküleri, röportajlar ve araştırmalar yer alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here