Ana sayfa GÜNDEM Corona hastasıyım diyerek para istedi!

Corona hastasıyım diyerek para istedi!

54
0
Corona hastasıyım diyerek para istedi!
Corona hastasıyım diyerek para istedi!

Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dün Eminönü Ragıp Gümüşpala Caddesi’nde çekildiği tespit edilen ve “bakın burada vatandaş koronadan öldü” denilerek sosyal medya hesaplarında paylaşılan bir görüntü üzerine harekete geçti.

Görüntüleri inceleyen emniyet ekipleri, görüntülerde yerde yatan kişinin 60 yaşlarında olduğunu belirlerken, görüntüyü çeken kişinin de ‘bakın burada vatandaş koronadan öldü’ dediğini tespit etti. Videoyu inceledikten sonra görüntülerin kaydedildiği noktaya giderek çevredekilerle görüşen polis, yaptığı araştırmalarda yerde yatan kişinin Selahattin U. olduğunu belirledi.

DHA

Selahattin U.’nun cadde üzerindeki üniversitenin önünde kendisini birden yere attıktan sonra yardım için yanına gelen kişilerden para istediği, yanına gelenlerin ise adamın koronavirüsten dolayı baygınlık geçirdiğini düşünerek yardım amaçlı para verdikleri tespit edildi.

Bu bilgilerin ardından emniyet ekipleri şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı. Şüpheli Selahattin U. Küçükpazar Caddesideki bir lokantanın önünde yakalanarak gözaltına alındı.

Şüpheli Selahattin U.’nun Beyazıt Polis Merkezindeki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi. DHA

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here