Ana sayfa GÜNDEM Coronaya dikkat çekmek için bakın ne yaptı!

Coronaya dikkat çekmek için bakın ne yaptı!

40
0
Coronaya dikkat çekmek için bakın ne yaptı!
Coronaya dikkat çekmek için bakın ne yaptı!

Ankara’nın Altındağ ilçesindeki Abidinpaşa hattında dolmuş şoförlüğü yapan Adem Kaya ise, korona virüse dikkat çekmek amacıyla dolmuşuna maske taktı.

Ankara dolmuşçuları olarak araçların hepsini dezenfekte ettirdiklerini dile getiren Kaya, “Araçlarımızın hepsi halkın güvenliği, çocukların, yaşlıların rahat rahat inip binebilmesi için teker teker dezenfekte edilmiş olup, halkın güvenliğine açık durumdadır” dedi.

FOTO: SÖZCÜ

TEK TEK DEZENFEKTE ETTİ

Kaya, “Bentderesi dolmuş duraklarında Siteler, Abidinpaşa, Akdere, Mamak, karşı komşu durağımız Etlik, Hasköy, Dışkapı hatlarında çalışan bütün araçlarımız teker teker dezenfekte edildi” ifadelerini kullandı.

Dezenfeksiyon çalışmalarını da anlatan Kaya, dolmuşların tavanında, yolcuların tutunduğu yerlerde, şoförün para kasasının bulunduğu bölümde, kapı girişlerinde ve metal kısımlarda ilaçlama ve temizlik işlemi yapıldığını söyledi.

Kaya, dezenfeksiyon işlemlerindeki destekleri için belediye ekiplerine de teşekkür etti. Dolmuşunun önüne maske takan Kaya, “corona virüsüne dikkat çekmek amacıyla böyle bir projemiz gerçekleşti ve tüm önlemler alındı. Ülkemizin bu sıkıntının da en kısa zamanda üstesinden gelebileceğine inanıyorum” şeklinde konuştu. (İHA)

İLGİLİ HABERBakan açıkladı! Türkiye'de kaç corona virüsü vakası var? İşte Türkiye'de corona virüsünde son durum...Bakan açıkladı! Türkiye’de kaç corona virüsü vakası var? İşte Türkiye’de corona virüsünde son durum…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here