Ana sayfa GÜNDEM Erdoğan video konferansla bağlandı… Bordan dezenfektan yolda

Erdoğan video konferansla bağlandı… Bordan dezenfektan yolda

42
0
Erdoğan video konferansla bağlandı… Bordan dezenfektan yolda
Erdoğan video konferansla bağlandı… Bordan dezenfektan yolda

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine üyeleriyle video konferans yöntemiyle görüştü. Toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da eşlik etti.

Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşmesinde “Bu kadar yakın olmamanız lazım birbirinize. Kaç metre var aranızda. En az 1.5 metre olmalı” diyerek sosyal mesafe uyarısında bulundu.

Bakan Çavuşoğlu’nun “Bakanlığımızın en büyük odası burası” yanıtı karşısında gülümseyen Erdoğan, “Sen yerim dar diyorsun yani” ifadelerini kullandı.

BORDAN ÜRETİM

Enerji Bakanı Fatih Dönmez ise bor madeninden üretilen el dezenfektanını Erdoğan’a tanıttı. Erdoğan, “Gerçekten söylediğiniz şu dezenfektan hakikaten bu işi gördüğüne göre çok ciddi bir reklam kampanyasına girip şu dezenfektanla bu açığı kapayalım. Bundan bize de bir gönderin. Elimizi mahvetmesin ama” şeklinde konuştu.

Erdoğan Bakan Dönmez’e dezenfektanın ele nasıl uygulanması gerektiği konusunda uyarılarda da bulundu.

DÜN PAYLAŞTI

Erdoğan dün Twitter adresinden paylatığı videoda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüşmüştü. (İHA)

İLGİLİ HABERErdoğan'dan mesaj: Okul tatili uzatılacak mı?Erdoğan’dan mesaj: Okul tatili uzatılacak mı?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here