Ana sayfa GÜNDEM İqos Nasıl Çalışır?

İqos Nasıl Çalışır?

iqos kartuşun içine yerleştirilerek aktif edilmesinin ardından sizin çekimlerinizi besleyebilmek adına kartuşları 350 dereceye kadar ısı vererek buharlaştırır.

62
0

iqos kartuşun içine yerleştirilerek aktif edilmesinin ardından sizin çekimlerinizi besleyebilmek adına kartuşları 350 dereceye kadar ısı vererek buharlaştırır. Bu ısı derecesini size ve kartuşa zarar vermeden yapar. Heets kartuşlar bu ısıl işlem için özel olarak üretilmesi sebebi ile bu yüksek ısı durumu herhangi bir sorun oluşturmaz. Özel oluşturulmuş hava kanal yapısı ve filtresi sayesinde sorunsuz olarak sıcak olmayan buharı içinize çekebilirsiniz. heets amber gibi aromalı çeşitlerde de bu durum geçerlidir.

 

İqos Zararlı Mıdır?

Yapılan bir çok bilimsel çalışma olsa da henüz yeni olması sebebi ile yeterli araştırmaya sahiptir. Örneğin tırnağınızın uzaması hakkında trilyonlarca araştırma var iken bu konuda yapılan araştırmalar on binler ile sınırlıdır. Fakat yapılan araştırmalara göre zararının normal ateşli sigara kullanımına göre daha az ve koku, diş çürümesi, diş sararması gibi etkenler açısından daha temizdir. Ayrıca çeşitli aroma yapıları ile ağızda oluşan kötü tadı engellemesi sebebi ile tat körelmesi durumunun da önüne geçmiş olursunuz. Bir diğer konuda iqos kullanımı sırasında herhangi bir tehlike oluşturup oluşturmadığıdır. İqos genel olarak elektronik bir cihazdır. Her elektronik üründe olduğu gibi sahteleri ve replike diye tabir edilen birebir benzerleri üretilmektedir. Bu replika yani birebir aynı cihazlar herhanbir bir pil ve elektronik devre sağlığı testine tabii tutulmaması ve sertifikası olmaması sebebi ile tehlike oluşturabilir. Fakat orijinal ürünler size ulaşmada önce detaylı testlerden geçirilerek sertifika almaktadır. Bu nedenle orijinal cihazlarda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here