Ana sayfa GÜNDEM Kadir Şeker’in ikinci corona virüsü testi negatif çıktı

Kadir Şeker’in ikinci corona virüsü testi negatif çıktı

50
0
Kadir Şeker’in ikinci corona virüsü testi negatif çıktı
Kadir Şeker’in ikinci corona virüsü testi negatif çıktı

Konya’da, sevgilisi Ayşe D.’ye (35) şiddet uyguladığı öne sürülen Özgür Duran’ı (32) engellemek isterken kalbinden bıçaklayarak, öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan ve cezaevinde corona virüsüne yakalanan Kadir Şeker’in (20) ikinci ‘Covid-19’ testinin negatif çıktığı öğrenildi.

SAĞLIĞI İYİ

12 yıl 6 aydan, 19 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmaya başlayan Şeker’in, 28 Nisan günü corona virüsüne yakalandığı belirlendi. Test sonucu da pozitif çıkan Şeker, sağlık durumu iyi olduğu için cezaevine karantinaya alındı. Aynı gün ilk duruşması yapılan Şeker, davaya da SEGBİS ile katıldı. Eldiven ve maske takan Şeker, savunmasında  tahliyesini talep edip, sağlık durumunun da iyi olduğunu belirtmişti. Şeker’in ikinci yapılan corona virüsü testinin negatif çıktığı ve sağlık durumunun da iyi olduğu öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Olay, 5 Şubat akşamı Selçuklu ilçesi Yeni İstanbul Caddesi Piri Reis Parkı’nda meydana geldi. Antalya’dan Konya’ya gelip yerleşen Ayşe D. ve Özgür Duran çifti arasında birlikte yaşadıkları evde tartışma çıktı. Ayşe D. evden çıkıp, parka geldi. Peşinden parka gelen Özgür Duran, iddiaya göre sevgilisini dövmeye başladı. Parktan geçen Kadir Şeker, olaya müdahale etti. Çıkan arbedede, Şeker’in elindeki bıçak, Duran’ın kalbine isabet etti. Özgür Duran hayatını kaybederken, tıp fakültesinde okumak için üniversite sınavına hazırlanan Şeker, ‘kasten adam öldürme’ suçundan tutuklandı. (DHA)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here