Ana sayfa GÜNDEM Modulbey Kurumsal Firma

Modulbey Kurumsal Firma

1993 yılında itibaren Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya ülkelerine ürün ihraç eden ve profesyonel bir firma olan Modülbey firması başta Azdırma çakısı olmak üzere çeşitli kesici takımların üretimini yapmaktadır.

112
0

1993 yılında itibaren Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya ülkelerine ürün ihraç eden ve profesyonel bir firma olan Modülbey firması başta Azdırma çakısı olmak üzere çeşitli kesici takımların üretimini yapmaktadır. Dişli kesici takımların yanı sıra çeşitli özel kesici takımlar konusunda profesyonel üretimler yapan firma aynı zamanda İSO kalite yönetim standartlarına göre hizmet vermektedir. Sekizli takım modül freze takımlarının yanı sıra çeşitli freze takımlarının üretimini yapan firma bu alanda da profesyonel tasarımlar ile sizlere hizmet veriyor.

Sizlerde Modulbey firmamıza ait olan web sayfamıza giriş yaparak bizleri çok dhaa yakında tanıyabilirsiniz. Üretmekte olduğumuz tüm ürünlerimiz hakkında görselleri ve açıklamaları ile birlikte detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. İletişim bilgileri üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Modulbey Kesici Takım Üretimleri

Kesici takımlar konusunda yapmış olduğu profesyonel üretimler ile bilinen firma Fellow çakısı üretimi de yapmaktadır. Saplı fellow çakısı yanında Freze çakısı ile sizlere hizmet veren firma aynı zamanda gelişen dünyaya göre kendini adapte eden ve profesyonel olarak üretim yapmaya devam eden kurumsal bir firmadır. Faaliyet gösterdiği sektörde sektörün öncüsü olan, ikinci el makine satışı yapan firma ile iletişime geçerek tüm ihtiyaçlarınızda profesyonel destek alabiliyorsunuz. Dünyaya göre kendini adapte eden ve profesyonel olarak üretim yapmaya devam eden firma ekonomik fiyatları iel biliniyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here