Ana sayfa SİYASET Son dakika: Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur hayatını kaybetti!…

Son dakika: Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur hayatını kaybetti!…

96
0
Son dakika: Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur hayatını kaybetti!...
Son dakika: Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur hayatını kaybetti!...

Solunum rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur, bir süredir tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

YANGINDA DUMANDAN ETKİLENMİŞ, 6 GÜN TEDAVİ GÖRMÜŞTÜ

6 Mart günü Uygur ailesinin oturduğu Cumhuriyet Mahallesi Koruluk Evleri’nde bulunan apartmanda yangın çıkmış, İsmail Uygur ile eşi Afet ve oğulları Ege Uygur’un da aralarında bulunduğu 7 kişi dumandan etkilenerek hastaneye kaldırılmıştı. İsmail Uygur, 6 gün sonra taburcu edilmişti.

İSMAİL UYGUR KİMDİR?

Ramazan İsmail Uygur, 1964 yılında Torbalı’da dünyaya geldi. İlk ve lise eğitimini Torbalı’da gördü. İzmir Ege Üniversitesi’nde Türk-İslam Felsefesi-Sosyoloji ve Psikoloji Eğitimi görerek lisans eğitimini tamamladı.

1992 yılından bu yana üyesi ve çeşitli kademelerde yöneticisi olduğu Cumhuriyet Halk Partisi tarafından 2004 ve 2009 yerel seçimlerinde belediye başkan adayı olarak gösterildi ve 10 yıl Torbalı Belediye Başkanlığı yaptı.

Ramazan İsmail Uygur, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen yerel seçimde CHP’den 3. kez Torbalı Belediye Başkanı oldu. Uygur, evli ve 2 çocuk babasıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here