Ana sayfa GÜNDEM Başkanlık teklifi yapılan Dursun Özbekten Abdürrahim Albayraka:…

Başkanlık teklifi yapılan Dursun Özbekten Abdürrahim Albayraka:…

32
0
Başkanlık teklifi yapılan Dursun Özbekten Abdürrahim Albayraka:...
Başkanlık teklifi yapılan Dursun Özbekten Abdürrahim Albayraka:...

Paylaş

Milliyet gazetesinden Nevzat Dindar’ın haberine göre, Başkan Mustafa Cengiz’in iki yardımcısı Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay’dan bir hamle geldi. Albayrak ve Günay işlerin karıştığını görünce soluğu Dursun Özbek’in yanında aldı.

Paylaş

2. Başkan Abdurrahim Albayrak ile Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, geçtiğimiz günlerde bir araya geldikleri Özbek’e, “Kulüp çok zor durumda. Sadece haziran ayında ödenmesi gereken 300 milyon lira var. Bu parayı ancak siz verebilirsiniz. Galatasaray’ın kurtuluşu sizde. Gelin başkan olun. Sizin oluşturacağınız bir yönetimde de yer alalım” teklifinde bulundu.

Paylaş

Eski Başkan Dursun Özbek’in ise “Bunu şu ortamda kabul etmem, Galatasaray’ın örf ve adetlerine yakışmaz. Abdurrahim çok istekliysen sen aday olabilirsin” yanıtını verdiği öğrenildi.

Paylaş

Bu görüşmenin, Başkan Mustafa Cengiz’in 7 yönetici tarafından istifaya davet edilmesinden hemen sonra gerçekleştiği bildirildi. Albayrak’ın, Özbek’i ikna etmek için yoğun bir çalışma içine girdiği, ancak eski başkanın yaşadığı kırgınlıklar nedeniyle buna sıcak bakmadığı dile getirildi.

Milliyet

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here