Ana sayfa GÜNDEM Çiğköfte Lezzetleri

Çiğköfte Lezzetleri

Türk yemek kültüründe yer alan ve ana Yemek olarak tüketildiği gibi ara öğün olarak da tüketilen farklı bir lezzet olan çiğköfte ülkemizde farklı isimler ile sizlere sunulmaktadır.

197
0

Türk yemek kültüründe yer alan ve ana Yemek olarak tüketildiği gibi ara öğün olarak da tüketilen farklı bir lezzet olan çiğköfte ülkemizde farklı isimler ile sizlere sunulmaktadır. 2005 yılından beri sizlere profesyonel bir şekilde çiğköfte hizmeti veren Serince çiğköfte yemek sektöründe çok uzun yıllardan beri yer alması ve sahip olduğu tecrübeyle adından söz ettirmiştir. Serince çiğköfte ülkemizin çeşitli illerinde sayısız şubesi ile sizlere hizmet vermektedir. Başta Ankara olmak üzere İstanbul, Ankara, Tokat, Sivas, Karabük, Osmaniye, Amasya, Erzincan gibi farklı illerde sayısız şubeye sahip olan firma aynı zamanda marka değerini de artırmıştır. Tüm şubelerinde standart tasarımların bulunduğu ve standart dekorasyonlar ile sizlere hizmet veren Serince çiğköfte klasik çiğköfte dışında farklı lezzetleri de sizlere sunuyor. Serince çiğköfte firması başta piramit çiğköfte, klasik çiğköfte, dürüm çiğköfte, yağlı dürüm çiğköfte, suşi çiğköfte, porsiyon çiğköfte, kiloluk çiğköfte seçenekleri ile sizlere farklı lezzetlerle hizmet vermektedir.

Suşi Çiğköfte

Sahip olduğu yeni tesislerde üretim yapan, çiğköfteyi profesyonel ve alanında uzman olan aşçılar tarafından üreten firma herhangi bir şekilde katkı maddesi veya koruyucu madde kullanmamaktadır. Tesislerinde üretmiş olduğu çiğköfteleri hijyenik koşullarda şubelerine ulaştırarak sizlere sunan firma kaliteyi ve lezzeti çok ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyor. Herhangi bir katkı maddesi içermeyen ve tamamen doğal içeriklerin yer aldığı çiğköftelerle sağlığınızı riske atacak bir içerik yer almıyor. Türkiye genelinde yer alan şubelerimize geldiğinizde sizlere sunmuş olduğumuz farklı Çiğköfte lezzetlerini deneyebilir, suşi çiğköfte lezzetimize hayran kalabilirsiniz. Aşçılarımız tarafından özel formüller ile üretilen çiğköfte lezzetleri aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile sizlere sunulduğu için kaliteyi ve lezzeti çok ekonomik fiyatlar iel almış oluyorsunuz. Dilerseniz firmanın vermiş olduğu bayiliği alabilir ve Serince çiğköfte bayisi de olabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here