Ana sayfa GÜNDEM LIERAC SUNISSIME SERİSİ İLE GÜNEŞİ GÜCÜNÜZ HALİNE GETİRİN!

LIERAC SUNISSIME SERİSİ İLE GÜNEŞİ GÜCÜNÜZ HALİNE GETİRİN!

48
0
Lierac, global güneş koruma teknolojisine sahip yaşlanma karşıtı, enerji veren ve göz alıcı ten rengi efsanevi Sunissime serisini sunuyor!

Global yaşlanma karşıtı etkiyi aynı anda sunarak enerji veren güneş koruması Sunissime, luminoterapi teknolojisinden ilham alınarak geliştiriliyor. İçeriğinde bulunan Pro Taurine ile cilde enerji verirken, global koruma sunan etkisi ile %100 tüm güneş ışınlarını hedefliyor. Sunissime serisi cildinizi kırışıklık, esneklik kaybı ve koyu lekelere karşı koruyor. İçeriğinde bulunan hyalüronik asit ile cildinizi pürüzsüzleştirmesi ile birlikte derinlemesine nemlendirici bir etki sağlıyor.

SUNISSIME GLOBAL YAŞLANMA KARIŞITI KOYURUCU BB FLUID (SPF30 & 50+)

Global yaşlanma karşıtı koruyucu BB krem cilde enerji vererek anında daha canlı, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Koruyucu BB krem, içerisindeki %100 global güneş koruması teknolojisi ile cildinizi tüm zararlı güneş ışınlara karşı koruyor. (UVA,UVB, Kızılötesi Işınlar, Görünür Işık). Hem zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan hem de tüm yıl kullanabileceğiniz bir BB krem fonksiyonu sunan krem, hyalüronik asit ile cildi nemlendirip, yaşlanma karşıtı bakım sağlarken bronzlaştırıcı peptidler ile eşit tonda, sağlıklı bir ten rengine kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Fiyat: 289 TL (40 ml)

SUNISSIME GLOBAL YAŞLANMA KARŞITI ENERJİ VEREN GÜNEŞ KREMİ SPF15, SPF30, SPF50

Yüz ve dekolte bölgesi için sağlıklı bronzluk sunan Lierac Sunissime Global Yaşlanma Karşıtı Enerji Veren Güneş Kremi içeriğindeki pro-taurine ile güneş ışınları nedeniyle oluşan serbest radikalleri enerjiye dönüştürüyor ve cilde canlılık veriyor. Luminoterapi teknolojisi cilde yeniden enerji kazandırırken içeriğindeki hyaluronik asit pürüzsüzleştirici ve dolgunlaştırıcı etki sağlıyor.

Fiyat: 289 TL

(SPF 50: 299 TL)

SUNISSIME GLOBAL YAŞLANMA KARŞITI ENERJİ VEREN VÜCUT SÜTÜ SPF15, SPF30, SPF50

Sunissime Global Yaşlanma Karşıtı Enerji Veren Vücut Sütü %100 tüm güneş ışınlarını hedef alarak üstün koruma ve mükemmel bir bronzluk sunuyor. Yazı anımsatan yasemin ve bergamot notaları ile ferah kokusu, ekstra ince ve ipeksi doku anında yağlı his bırakmadan eşsiz cilt tonu vaat ediyor.

Fiyat: 319 TL

(SPF30 & SPF50: 369 TL)

SUNISSIME GÖZ ÇEVRESİ İÇİN GLOBAL YAŞLANMA KARŞITI ENERJİ VEREN GÜNEŞ KREMİ SPF +50

Sunissime göz çevresi ile 2 sorun tek çözüm: Foto Yaşlanma karşıtı & kırışıklık karşıtı

Işık terapisi tekniğinden ilham alınarak geliştirilen Sunissime Global Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi koruması daha kaliteli ve ışıltılı bir göz çevresine kavuşmanızı sağlıyor! Stick, içerisindeki %100 global güneş koruması teknolojisi ile göz çevrenizi tüm zararlı güneş ışınlara karşı korur(UVA,UVB, Kızılötesi Işınlar, Görünür Işık). %100 mineral filtresi ile hassas göz çevresini rahatlatır ve hassasiyet oluşumunu önler.

Fiyat: 239 TL

SUNISSIME YAŞLANMA KARŞITI ONARICI SERUM

Yüz ve dekolte bölgesi için güneş sonrası global yaşlanma karşıtı onarıcı serum güçlü yaşlanma karşıtı ve nemlendirici etkisi ile cildinizde güneşten kaynaklı kırışıklık, esneklilk kaybı ve cilt bozukluklarını derinlemesine onarıyor.

Fiyat: 254 TL

SUNISSIME GLOBAL YAŞLANMA KARŞITI NEMLENDİRİC & ONARICI BALSAM

Güneş sonrası bakımında, global yaşlanma karşıtı ve uzun süre bronzluk için geliştirilen Global Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici ve Onarıcı Balsem Cryo teknolojisinden yararlanarak aktif bileşenler ile cilt sıcaklığını dengeliyor. Yüz ve dekolte bölgesi için kullanabileceğiniz balsam güneş sonrası bakımızı taze ve ipeksi kokusu ile eşsiz bir şekilde tamamlıyor. Balsam maske olarak da kullanıma uygun.

Fiyat: 254 TL

SUNISSIME GLOBAL YAŞLANMA KARŞITI NEMLENDİRİCİ & ONARICI VÜCUT SÜTÜ

Vücut için bronzlaştırmayı hızlandırıcı ve onarıcı güneş sonrası global yaşlanma karşıtı süt global yaşlanma karşıtı etkiyi aynı anda sunarak enerji veriyor. Vücut sütü luminoterapi teknolojisinden ilham alınarak geliştirildi. İçeriğinde bulunan Pro Taurine ile cilde enerji verirken, global koruma sunan etkisiyle güneş sonrası bakımınızda nemlendirici ve onarıcı bir etki sunuyor. Cildinizi kırışıklık, esneklik kaybına karşı korurken derinlemesine nemlendirici bir etki sağlıyor.

Fiyat: 254 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here