Ana sayfa GÜNDEM Muslera 7 ay sonra: 15 yaşındaymışım gibi heyecanlıydım

Muslera 7 ay sonra: 15 yaşındaymışım gibi heyecanlıydım

25
0
Muslera 7 ay sonra: 15 yaşındaymışım gibi heyecanlıydım
Muslera 7 ay sonra: 15 yaşındaymışım gibi heyecanlıydım

Paylaş

14 Haziran 2020’de ayağı kırılan Fernando Muslera, sakatlığından bir süre sonra da annesini kaybetmişti. 2020’nin ikinci yarısı kendisi için pek iyi geçmeyen Muslera, sahalara dün itibarıyla döndü. Denizlispor maçında kaldığı yerden devam eden kaptan Muslera, kritik pozisyonlarda kalesini başarılı bir şekilde korudu.

Paylaş

Maç sonu açıklamalar yapan Muslera, “Sakatlık dönemi oldu ve annemi kaybettim. Zor bir periyot geçirdim. Ailem, hocam, takım arkadaşlarım, herkes yanımdaydı. Hep beraber bugün oynamama karar verdik. Bugün tekrar oynamamın daha iyi olacağını düşündük. Yedi ay sonra tekrar sahalara döndüm. Beklemediğimiz zor bir dönemden çıktık. Bugün güzel bir oyunla tekrar sahalara döndüm. Herkese teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Paylaş

Arda Turan ve kaptanlıkla ilgili de konuşan Uruguaylı kaleci, “Arda, gerçekten çok büyük bir kaptan ve çok büyük bir insan. Galatasaray’ın idolü, efsanesi, onun bana jest yapması kaptanlık bandını vermesi beni inanılmaz mutlu etti. Devamlı bana ve tüm takıma destek olan bir kaptan, onun gibi önemli bir insanın, kaptanın bana böyle jest yapması beni inanılmaz mutlu etti. Bu kadar uzun süre sonra sahaya dönünce sanki 15-16 yaşımda ilk maçımı oynayacakmışım gibi heyecanlıydım. Dün gece uyuyamadım. Maçı da güzel bir şekilde bitirdik” dedi.

arda turan fernando muslera

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here