DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 315957-0,95%
Mersin
18°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Buderus kablosuz oda kumandası ile  konfor ve verimlilik evinizde…
  • Haber444
  • Gündem
  • Buderus kablosuz oda kumandası ile konfor ve verimlilik evinizde…

Buderus kablosuz oda kumandası ile konfor ve verimlilik evinizde…

Buderus’un yeni kablosuz oda kumandası RT20 RF, kombiyle kolay ve uzaktan bağlantı kurarak kullanım konforunu artırıyor. Odada sıcaklığını her an istenen düzeyde ayarlamaya olanak sağlamasıyla yüksek enerji verimliliği sunuyor.

ABONE OL
19 Temmuz 2022 16:30
Buderus kablosuz oda kumandası ile  konfor ve verimlilik evinizde…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isıtma sistemleri sektöründe 300 yıla yakın uzmanlığa sahip Buderus, kombinin sıcaklık değişimini kontrol ederek sabit sıcaklık konforunu yaşatan oda kumandalarının en yeni modeli olan RT20 RF Kablosuz Oda Kumandası’nı pazara sundu.

 

RT20 RF’nin en önemli özelliği, kombiyle oda termostatı arasında kablosuz bağlantı kurması. Herhangi bir bağlantı kablosuna ihtiyaç duymayan kablosuz termostat, tüm Buderus kombilerle uyumlu çalışabiliyor.

 

Yüksek verimli ısınma imkânı

Hava değişimine bağlı olarak ortam soğumaya başladığında, kombinin devreye girerek ortam sıcaklığını istenilen düzeyde tutmasını sağlayan Buderus RT20 RF oda termostatı kullanımıyla yüksek oranda enerji verimliliği sağlamak mümkün.

 

2 yıl garanti imkanıyla pazara sunulan Buderus RT20 RF’nin kablosuz bağlantısı kullanımı kolaylaştıran önemli faktörlerden biri olurken, kullanıcı dostu ara yüzü ve kompakt tasarımı sayesinde kullanıcıların konforu artırıyor.

 

Detaylı Bilgi İçin:

Gizem Kutlu, Bosch Termoteknik Marka Yönetimi

0(216) 432 08 14, [email protected]

Aysel Yıldız, ÜNİTE Edelman

0(533) 746 32 40, [email protected] ; www.unite.com.tr

 

Bosch Termoteknik Hakkında

Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2021 yılında yaklaşık 14.200 çalışan ile 4 milyar avroluk (Yüzde 64’ü Almanya dışında) ciro gerçekleştirmiştir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup; Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.

 

Daha fazla bilgi online olarak www.bosch-thermotechnology.com adresinde mevcuttur.

 

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Dünya genelinde yaklaşık 402.600 çalışana sahiptir (31 Aralık 2021 Cuma itibarıyla). Şirket, 2021 yılında 78,7 milyar Avro’luk satış gerçekleştirdi. Bosch’un faaliyetleri dört sektöre ayrılıyor: Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Tüketici Ürünleri ve Enerji ve Bina Teknolojisi. Dünyanın önde gelen IoT şirketlerinden biri olarak Bosch; akıllı evler, Sanayi 4.0 ve ağa bağlı mobilite için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Bosch, sürdürülebilir, güvenli ve heyecan verici mobilite vizyonunu takip ediyor. Şirket; sensör teknolojisi, yazılım ve hizmet alanlarındaki tecrübesi ve kendi IoT bulutunu kullanarak müşterilerine; ağa bağlı, farklı alanları bir arada bulunduran ve tek bir kaynaktan elde edilen çözümler sunabiliyor. Bosch Grubu’nun stratejik hedefi, ya yapay zeka içeren ya da yapay zeka yardımıyla geliştirilmiş veya üretilmiş olan ürünler ve çözümler ile ağa bağlı yaşamı kolaylaştırmaktır. Bosch, yenilikçi olan ve büyük bir ilgi gören ürünler ve servislerle dünya genelinde yaşam kalitesini iyileştirmektedir. Kısacası Bosch, ‘Yaşam için teknoloji’ oluşturur. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve yaklaşık 60 ülkedeki yaklaşık 440 bağlı kuruluşu ve bölge şirketinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları dahil edildiğinde, Bosch’un küresel üretim, mühendislik ve satış ağı neredeyse dünyadaki tüm ülkeleri kapsıyor. Dünya genelinde 400’den fazla lokasyonuyla Bosch Grubu, 2020 yılının ilk çeyreğinden beri karbon nötrdür. Şirketin gelecekteki büyümesinin temeli, yenilikçi gücüdür. Bosch, dünya genelinde yaklaşık 128 lokasyonda araştırma ve geliştirme alanında yaklaşık 76.100 çalışana sahiptir ve bunların arasında 38.000’in üzerinde yazılım mühendisi bulunmaktadır.

 

Şirket, “Hassas Makine ve Elektrik Mühendisliği Atölyesi” olarak 1886 yılında Robert Bosch (1861-1942) tarafından Stuttgart’ta kurulmuştur. Robert Bosch GmbH’nin özel sahiplik yapısı, şirketin uzun vadede planlama yapmasını ve geleceğini koruma üzere önemli yatırımları yapmasını mümkün kılarak Bosch Grubu’nun girişimci özgürlüğünü garanti eder. Robert Bosch GmbH’nin yüzde doksan dört hissesi, bir vakıf olan Robert Bosch Stiftung GmbH’ye aittir. Geri kalan hisseler Robert Bosch GmbH’ye ve Bosch ailesinin sahibi bulunduğu bir şirkete aittir. Oy haklarının büyük bir çoğunluğu, bir endüstriyel tröst olan Robert Bosch Industrietreuhand KG’de bulunmaktadır. Girişimci sahiplik görevleri, tröst tarafından yürütülmektedir.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.