DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3187381,27%
Mersin
17°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KOÇSİSTEM VE ORACLE’DAN   GÜVENLİ BULUT İÇİN TÜRKİYE’DE ORACLE EXADATA CLOUD@CUSTOMER İŞ BİRLİĞİ

KOÇSİSTEM VE ORACLE’DAN GÜVENLİ BULUT İÇİN TÜRKİYE’DE ORACLE EXADATA [email protected] İŞ BİRLİĞİ

Oracle Exdata [email protected], tüm sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin verilerini kendi kaynağındaki güvenlik ortamında ve en yüksek performansta yönetmesini sağlıyor.

ABONE OL
19 Temmuz 2022 16:24
KOÇSİSTEM VE ORACLE’DAN   GÜVENLİ BULUT İÇİN TÜRKİYE’DE ORACLE EXADATA CLOUD@CUSTOMER İŞ BİRLİĞİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTANBUL – Türkiye’nin dinamik sektörlerine 77 yıldır yenilikçi teknoloji çözümleri sunan KoçSistem, Oracle “Hosting Service Provider” (Barındırma Hizmet Sağlayıcısı) olarak kurumlara Oracle Exadata [email protected] çözümünü sunan ilk bilişim şirketleri arasında yerini aldı. Kurumlar, Oracle Exadata [email protected]’ı, kendi veri merkezlerinde doğrudan konumlayabilecekleri gibi teknolojiyi KoçSistem’den yönetilen hizmet olarak da alabilecekler. Ek olarak, KoçSistem’in sunduğu yönetilen hizmet avantajlarından da eş zamanlı olarak faydalanabilecekler. Oracle Exadata [email protected], kendi verisini genel bulut (public cloud) ortamına taşımak istemeyen kurumlar için “ödediğin kadar bulut kullanımı” modeli ile verilerin yerinde bakımı ve güvenlik standartları ile ilgili tüm koşulları sağlıyor.

Kullanıcılar, yoğun kullanım anları için donanımlara yatırım yapmak yerine KoçSistem’in bulut hizmetleri ile sadece ihtiyaç duydukları kadar kapasiteyi kullanabiliyor ve bu kapasiteyi hizmet süresince ihtiyaçları doğrultusunda artırıp azaltabiliyorlar. Bu sayede şirketler, donanım maliyetlerini azaltırken ihtiyaç duydukları kapasite ve Oracle lisanslarına “kullandığın kadar öde” modeli ile erişebiliyorlar. KoçSistem, bulut teknolojilerinde deneyimli kadroları ile Oracle Exadata [email protected] müşterilerinin hedeflediği veri altyapılarını kendi oluşturabildiği gibi ihtiyaç durumunda uygulamaların ve veritabanlarının uçtan uca yönetimini de yapabiliyor. KoçSistem, donanım katmanında ölçeklendirme, altyapı ve veritabanı uzmanlığında üst seviye hizmet kalite güvencesi (SLA), hibrit bulut desteği, kaynak güncelleme, konsolidasyon, taşıma (migration) gibi konularda hızlı operasyon ve uçtan uca hizmet gibi çeşitli olanaklarla Oracle Exadata [email protected]’ı sunuyor.

KoçSistem’in bulut teknolojilerinde ve yönetilen hizmetlerdeki bilgi birikimi Oracle Exadata [email protected]’ın gücü ile birleştiğinde müşterilere, Oracle veritabanlarının üst düzeyde çalışabilirlik ve yüksek performans ortamını sunuyor. Bu sayede Oracle Exadata [email protected] müşterileri; kurumsal verilerini, güvenli ortamda ve bulut ekonomisinin tüm esnekliğini kullanarak en uygun maliyetlerle yönetilmesine katkı sağlıyor.

Oracle Exadata [email protected]’ı Türkiye’de sigorta, perakende, üretim, hizmet ve lojistik başta olmak üzere tüm sektörlere sunan KoçSistem, bulut teknolojilerinde ve yönetilen hizmetlerdeki kapsamlı bilgi birikimi ile kurumların verilerini en iyi şekilde geliştirme ve değerlendirme imkânı sağlarken kurumların geniş ölçekli BT modernizasyonuna da destek olacak. Bu çözümle markalar, yüksek performans ile verimliliğini yükseltme, çevikliğini artırma ve müşterilerine yönelik inovasyonu güçlendirmek gibi rekabetçi konularda öne çıkma imkanı elde edebilecek. Oracle Exadata [email protected], müşterilerin veri güvenliğini sağlarken aynı zaman maliyet yönetimini esnek bir şekilde gerçekleştirmelerine imkân verecek.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.